شرکت صنایع لایروبی ترانشه پارس تتیس | PARS TETHYS - Trench Dredging Industries Co (TDIC)

مجمع عمومی عادی سالیانه اتحاديه و انجمن صنفی كارفرمايی مالكان كشتی ايران برگزار شد:

مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنفی کارفرمایی مالکان کشتی ایران و اتحادیه مالکان کشتی ایران  به طور همزمان با حضور بیش از 80 درصد اعضاء در تاریخ 20 شهريور ماه 1393 در موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی ج.ا.ا برگزارشد.

در این جلسه آقای عبداله نائينی مديرعامل شركت دلفين به عنوان رئیس مجمع، آقای مهدی بازيار از شرکت ترانشه پارس به عنوان نائب رئیس ، خانم افروز شریفیان مدیرعامل شرکت خدمات ساحلی ایران به عنوان منشی جلسه و آقای خسرو صفاری زاده مدیرعامل شرکت خدمات دريايی سيری به عنوان ناظر جلسه حضور داشتند.

ضمن عرض خوش آمدگویی و گزارش مختصری که توسط کاپیتان تیمورتاش دبیرکل اتحادیه ارائه شد، آقای محمد حسین داجمر رئیس اتحادیه مالکان کشتی ایران گزارش عملکرد هیات مدیره را ارائه نموده و سپس گزارشات مالی و بازرس به استماع رسید؛ سپس كانديداها از سوابق و اهداف خودشان صحبت كردند كه متعاقب آن رأی گيری با حضور نمايندگان اتاق ايران و وزارت كار انجام پذيرفت و اعضای جديد هيات مديره اتحاديه و انجمن صنفی به مدت 3 سال و بازرس اصلی و علی البدل به مدت 1 سال انتخاب گرديد.

همچنین در مجمع، روزنامه اقتصاد پویا به عنوان روزنامه كثيرالانتشار اتحاديه انتخاب شد و تصميم در رابطه با حق عضويت های سال 94 منوط به تصميم در كارگروهی كه در اين رابطه تشكيل می شود.

آقای داجمر در گزارش خود به اعضا از اهم فعالیت و اقدامات انجام شده در طول سال 92 یاد کرد که از جمله آنها میتوان به تاسيس فدراسيون دريايی و بندری، توافق نامه با بيمه تامين اجتماعی در رابطه با بيمه قراردادهای دريايی و مراسم جشنواره اقتصاد دريا و غيره اشاره كردند.

در پايان جلسه نيز برنامه ای توسط كميته امداد امام خمينی (ره) شهرستان طبس برگزار شد كه مورد توجه شركت كنندگان قرار گرفت.

 
اعضاء جديد هيات مديره (اصلی و علی البدل):
 1. آقای محمد حسين داجمر
2. آقای علي اكبر صفايی
3. آقای غلامرضا منوچهری
4. آقای امان اله حيات داودی
5. آقای اسماعيل اميران
6. آقای اميد مرادی
7. آقای محمد حسين شم خانی
8. آقای محمود كيا
9. آقای علی اكبر غنجی
 
بازرسين (اصلی و علی البدل):
1. آقای فريدون عليپور امينی
2. آقای ميثم جهانگيری

اطلاعات شرکت

تهران - میدان هفت تیر، خیابان خردمند شمالی، پلاک 94

تلفن: 88827397 - 88827357

ایمیل: info@tdic.ir

صفحه تماس با ما شرکت

گالری تصاویر

اشتراک خبرنامه

اشتراک خبرنامه سایت شرکت