شرکت صنایع لایروبی ترانشه پارس تتیس | PARS TETHYS - Trench Dredging Industries Co (TDIC)

Mr-poursaeidi اروند : مدير مهندسی شرکت ترانشه از آغاز حفر کانال بخش خشکی فاز 18 پارس جنوبی با پايان يافتن عمليات تعمير و مقاوم سازی لايروب ترانشه 2 در شهريور ماه جاری خبر داد.

مهندس محمد مهدی پورسعیدی با بیان این که هم اکنون عملیات تعمیر و مقاوم سازی لایروب ترانشه 2 با هدف ارتقای راندمان و قدرت آن در حال انجام است، گفت: با این اقدام، قدرت و راندمان کاری این لایروب، 5/5 برابر افزایش می یابد.

وی اظهار داشت: با پایان یافتن عملیات تعمیر و مقاوم سازی لایروب ترانشه 2، این لایروب برای آغاز حفر کانال بخش خشکی فاز 18 پارس جنوبی به این پروژه منتقل می شود و برای آغاز عملیات حفر کانال بخش ساحلی در قسمت 700 متر نیز منتظر تصمیم شرکت IOEC هستیم.

مدیر مهندسی شرکت ترانشه، با بیان این که گفت و گوهایی برای اجاره برخی تجهیزات به منظور انجام عملیات لایروبی در فازهای 19 تا 21 و فاز 14 پارس جنوبی انجام داده ایم، گفت: با همکاری شرکت IOEC ، در حال تهیه و خرید لایروبی مناسب، به منظور افزایش سرعت کار عملیات حفر کانال هستیم.

مدیر مهندسی شرکت ترانشه، یکی از موارد مهم لایروب ها را تجهیزات آنها دانست و گفت: با تجهیز لایروب ها به سیستم های پیشرفته، در آینده از اجاره و بکارگیری لایروب های خارجی، بی نیاز خواهیم بود.

وی بومی نبودن لایروب های داخلی برای حفر کانال در بخش های عمیق را یکی از چالش ها در صنعت نفت و دیگر صنایع دانست و اظهار داشت: در صورتی که بتوانیم خود را به این لایروب ها تجهیز کنیم، به طور حتم نه تنها در شرکت تاسیسات دریایی، بلکه در دیگر بخش های صنعت کشور نیز توانایی انجام کار داشته و نیاز کل کشور را پوشش خواهیم داد.

مدیر مهندسی شرکت ترانشه، با تاکید بر این که بازار کار لایروب ها بسیار گسترده است، اظهار امیدواری کرد: با سرمایه گذاری شرکت تاسیسات دریایی، از بکارگیری تجهیزات خارجی بی نیاز شویم.

ایشان همچنین اظهار داشتند: با توجه به تاکید شرکت IOEC در تامین یک لایروب جدید، پیش بینی می شود در سه ماهه سوم امسال، بتوان آن را تامین و فعالیت شرکت را در حفر کانال سرعت داد.

وی پروژه دیگر این شرکت را تعمیر لایروب ترانشه یک اعلام کرد و گفت: این عملیات هم اکنون به پایان رسیده و به زودی لایروب ترانشه یک برای لایروبی بندر شهید ذاکری قشم، به این جزیره منتقل و ظرف دو ماه عملیات آن به پایان می رسد.

 

اطلاعات شرکت

تهران - میدان هفت تیر، خیابان خردمند شمالی، پلاک 94

تلفن: 88827397 - 88827357

ایمیل: info@tdic.ir

صفحه تماس با ما شرکت

گالری تصاویر

اشتراک خبرنامه

اشتراک خبرنامه سایت شرکت